Seminář pohybové gramotnosti 10. a 12. 10. 2023

Na říjen máme naplánovány hned dva termíny vzdělávacího semináře pohybové gramotnosti. Školení proběhne 10. a 12. 10. v Liberci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na viděnou.

Nabitý začátek školního roku pro Sportimáčka

První polovina září byla pro Sportimáčka plná skvělých akcí!  5. 9. jsme zajistili sportovně-hravý doprovodný program v Liberci na Soukenném náměstí během show A-STYL Liberec 9. 9. se Sportimáček kromě vydařeného informačního semináře pro školy a školky prezentoval i na veletrhu Sportlive Liberec 2023.  15. 9. jsme opět rozhýbali děti na Sportovním festivalu Česká Lípa Do České Lípy se ještě …

Číst dále

Informační seminář 9. 9. 2023

V sobotu 9. 9. jsme uspořádali informační seminář pro zástupce ze škol a školek Libereckého kraje. Přes 20 účastníků si poslechlo prezentaci projektu včetně ukázky cvičení. Moc děkujeme všem za účast a příjemně strávené dopoledne! Zajímá vás náš projekt? Ozvěte se nám a rádi ho představíme i vám.

Kurzy cvičení se Sportimáčkem v A-STYL centru Liberec

Zaujalo vás a vaše děti cvičení se Sportimáčkem? Využijte i možnost kurzu gymnastické průpravy v A-STYL centru Liberec (areál Sportpark Liberec), a to každé úterý v čase 16:30-17:30 nebo středu 16:00-17:00 . Přihlášku a další informace najdete zde. Kurz začíná již 12.9., resp. 13.9. a první zkušební lekce je zdarma! Těšíme se na vás!

Vratislavické slavnosti 2023

V sobotu 19. 8. jsme se zúčastnili Vratislavických slavností 2023. Venku sice panovalo vedro, ale na naší zastřešené dráze se dětem cvičilo parádně. Máme radost, že jsme hravou formou rozhýbali opět hromadu malých návštěvníků a užili si prima den!

Informační seminář 9. 9. 2023

Zajímá Vás projekt Sportimáček? Chcete vidět praktické ukázky cvičení? Pak je nadcházející seminář právě pro Vás! V sobotu 9. 9. 2023 dopoledne proběhne v Liberci v rámci sportovního veletrhu Sport live 2023 představení projektu Sportimáček. Informační seminář je určen pro zástupce (ředitele, pedagogy,…) z mateřských a základních škol. Účast je zdarma, místa je nutné rezervovat dopředu! Napište nám přes kontaktní …

Číst dále

Školení pohybové gramotnosti 8. 6. 2023

Ve čtvrtek 8. 6. proběhlo v Liberci další školení pohybové gramotnosti pro pedagogy. Paní učitelky si kromě teorie vyzkoušely cvičení i v praxi, na závěr obdržely certifikáty o absolvování semináře. Moc děkujeme za účast, skvělou náladu a spolupráci během celého dne! 

Akce ke Dni dětí

Sportimáček letos zpestřil program hned na dvou akcích u příležitosti Dne dětí. V sobotu 27. 5. s námi cvičili děti na Dětském dnu v Šimonovicích; 1. 6. jsme rozhýbali malé i větší návštěvníky tradičního jarmarku na ZŠ Lesní Liberec.  Sháníte doprovodný program na vaší akci? Sportimáček je skvělou volbou, dopřejete tak dětem radost ze zdravého pohybu. Zajistíme zkušené lektory i …

Číst dále

Sportimáček do Mimoně

Po úspěšné prezentaci se do programu zapojila i ZŠ a MŠ Mírová, Mimoň. Děti tak od své školy dostaly perfektní dárek k dětskému dni! Děkujeme a přejeme hodně zdaru a radosti při cvičení.

Prezentace Sportimáčku v ZŠ Mírová Mimoň

Ve čtvrtek 18. 5. jsme vyrazili do Mimoně prezentovat  Sportimáček. Paní učitelky ze ZŠ Mírová a okolních mateřských školek se dozvěděly informace o projektu a zároveň naše lektorky předvedly ukázkovou hodinu přímo s místními dětmi.  Odpoledne proběhlo ve velmi příjmené atmosféře. Děkujeme za skvělý zážitek a moc se těšíme na další spolupráci! Chtěli byste Sportimáčka i vaší školce nebo škole? …

Číst dále